Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Dlaczego ludzie decydują się na drogie deski?

Dlaczego ludzie decydują się na drogie deski?

23:13:36 10/04/2015

Może ten temat powinienem zacząć ciut innym akcentem, czyli takim jak – Dlaczego ludzie nadal po prostu w domach jednorodzinnych kładą drogie deski. Bo to de facto deski drewniane nadal są domeną właśnie domów jednorodzinnych, a nie rzecz jasna bloków.


Dlaczego nie bloków?


Bo w nowych blokach najczęściej jest ciepło. Są to ogrzewane i ocieplane od zewnątrz budynki, które to trzymają bardzo dobrze ciepło. Chyba nie muszę wam zwracać uwagi na to, że już od 2 piętra wszyscy mają bardzo ciepłe pokoje i nie muszą niejednokrotnie w zimę, po prostu nic nie grzać? Jest to bardzo duża oszczędność. Jednak w domach jednorodzinnych nikt nas nie będzie dogrzewać i musimy sobie o tym pamiętać. To właśnie te rzeczy powodują to, że po prostu nie da rady inaczej tego zrobić. Tak to właśnie jest, gdy nasze domy musimy ogrzewać sami, a nie bierzemy ciepła od sąsiadów to nagle okazuje się, że musimy zainwestowac w to ogrzewanie znacznie więcej, tym samym deski, które to trzymają o dużo więcej i dużo dłużej ciepło będą odpowiednim wyborem. Nie mówiąc już o samym fakcie, że to właśnie deski powodują to, że nie mamy jak ich zniszczyć, przez bardzo długi czas.


Jakie deski?


No właśnie jakie deski się w takowym przypadku wybiera? Te tańsze, czy droższe?
Tak naprawdę wszystko jedno, zależy kto jaki ma na to budżet. Najczęściej jednak jest tak, że nasze deski, które to osoby kupują do domów jednorodzinnych są drogie. Dlaczego tak się dzieje? Otóż osoby, które mieszkają i przygotowują swój dom jednorodzinny najczęściej wiążą z nim swoje całe życie. Tym samym więcej w niego inwestują. Czy im się to zwróci? Na pewno po paru latach kiedy to przez te parę lat same rachunki będą odpowiednio mniejsze.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj