Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Co skłania mnie, aby tworzyć nowe domy?

Co skłania mnie, aby tworzyć nowe domy?

23:14:20 10/04/2015

Nowe domy to domena szybkiego rozwoju gospodarczego, nic zatem dziwnego, że nasze domy są po prostu w bardzo złej jakości aktualnie, bo ten wzrost nie następuje. To jak to jest, że dalej je się w Polsce w dość dużych ilościach buduje?


Nowe osiedla – dla bogaczy


Czy wiecie o tym, że aktualnie buduje się od groma osiedli dla bogaczy? Wiecie jak to wygląda? Przyjeżdża nagle klient, kupuje sobie dom i okazuje się następnie, że przyjeżdża tam jak ma jakieś ważne sprawy do załatwienia. Tak to właśnie jest, że najczęściej takowe osoby mają nawet i paręnaście domów na terenie całej Polski. Cz mamy ich za co winić? No nie za bardzo, bo to właśnie oni przez swoją rozrzutność powodują to, że po prostu coraz więcej osób ma pracę, tak to właśnie jest, że gdy oni kupują mieszkania to coraz więcej osób ma pracę, ponieważ znajdują się takowe osoby. Jakiego typu są to osoby? Najczęściej jacyś kierownicy wielkich korporacji, właściciele takowych, a coraz częściej nawet lekarzy i prawnicy. To właśnie te drogie osoby stać na to po prostu, żeby zarabiać dużo.


Stare osiedla niszczeją


No nie oszukujmy się, że wiele budynków jest jeszcze z początków XX wieku, niestety często są one już do rozbiórki. Wtedy to powstają mniej ochocze maluteńkie osiedla na uboczu miasta, gdzie to za małe pieniądze można kupić sobie jakąś kawalerkę. To jest właśnie to, że tak oto postępuje większość z takowych mieszkańców. Najczęściej biedna warstwa kupuje nowy dom, wtedy kiedy musi.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj