Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jaka farba na elewacje?

Jaka farba na elewacje?

23:14:41 10/04/2015

Elewacje to część budynku która to najczęściej robi dobre, bądź też złe. Pozytywne, albo negatywne wrażenie. Tak to właśnie jest z tymi elewacjami. Jak myślicie jak to jest z farbami? Czy elewacje w XXI wieku się na coś przydadzą? Oczywiście, każdy dom ma elewacje, ale chodzi mi w tym momencie o dobrze pomalowane elewacje, kto na to zwraca uwagę i jak zrobić pierwsze bardzo dobre wrażenie.


Odporność na mróz


Musimy pamiętać, że dziś wszystkie farby do elewacji są odporne na wodę. Tak musi być, bo jak wyobrażacie sobie dom, który po deszczu ocieka farbą? No właśnie to jest oczywiście pierwszy i najbardziej ważny warunek. Ale co zrobić, gdy nagle w Polsce zmienia się pogoda. W jeden dzień mamy +15, a w drugi -2 stopnie. W tym przypadku farba dostaje potencjalnie mówiąc, po tyłku. Tak to właśnie jest, że tania farba często w takowych przypadkach zawodzi. Farba takowa najczęściej nie ma o prostu technologii odpowiedniej do sytuacji, jest ona przygotowana typowo pod rynek zachodni, gdzie zmiany temperatury nie zachodzą tak szybko jak w Polsce. Tym samym nasze farby zmieniają swój koszt w przeciągu paru sekund na bardzo drogie. Musimy także doliczyć sobie koszta związane z pokryciem dodatkową warstwą ochronną farby.


Modny kolor


To właśnie modne kolory w dzisiejszej dekadzie mimo wszystko robią największe wrażenie. Tak to właśnie jest, gdy nasze domy zmieniają się w domy mody. Takowe spojrzenie na dom ma wiele Pań co tym bardziej powinno interesować inwestorów. Dobry dom jest jak dobra wizytówka, pamiętajmy o tym.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj