Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Dobra farba potrafi wszystko

Dobra farba potrafi wszystko

23:15:18 10/04/2015

Pamiętacie jak to się mówi na reklamę? Reklama dobra potrafi sprzedać wszystko. Tym samym przy dobrze opracowanej reklamie, można sprzedawać naprawdę najgorsze rzeczy jakie można byłoby sobie wyobrazić. Właśnie tak to wszystko dzisiaj wygląda, że tak naprawdę dobra farba, która jest ładna i długo trzyma może uratować nawet najgorszy budynek.


Dobra wizytówka firmy


Nic dziwnego dlaczego młode korporacje tak bardzo inwestują w swoje budżety w wygląd zewnętrzny budynku. Często jest to tak oddzielone, że po prostu klienci widzą ładny blok, wchodzą do pierwszego pomieszczenia które jest świetnie zadbane i okazuje się, że po prostu ta firma wydaje się zadbana, bogata to wszystko czego potrzebuje się od takowej usługi. Tym samym jesteśmy zdolni zapłacić o dużo więcej, za o dużo mniej. Teraz już rozumiesz dlaczego wygląd budynku jest tak ważny? To właśnie to kształtuje przyszłość firmy, to w jakich warunkach przyjmują klientów.


Dobra wizytówka imienia


Rzecz jasna nie każdy ma firmę, ale każdy ma imię i nazwisko. Tak naprawdę i pracodawca będzie nas inaczej odbierać, gdy będziemy mieć zadbany dom. Tak właśnie o to tutaj chodzi, bo rzecz jasna jest to określenie statusu społecznego. Właśnie on potrafi rozgraniczyć nam osoby, które potencjalnie nic nie robią w życiu od tych którzy w tym życiu osiągnęli dużo i są warci tym samym dla pracodawcy większych pieniędzy. Bo reklama działa w dwie strony. Zareklamować się może klient, a równie dobrze firma, która bądź co bądź, ale musi być zadbana, bo właśnie o to w tym chodzi.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj