Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Nie marnuj dobrej ekipy

Nie marnuj dobrej ekipy

23:16:46 10/04/2015

Dobre ekipy budowlane są na wagę złota. Jednak często to właśnie właściciel nie potrafi nią dobrze zarządzać, albo może inaczej nie potrafi przekazać odpowiednich komunikatów, bez których nikt sobie na dobrą sprawę nie poradzi. Jak zatem wygląda sam proces budowy domu, czy też innej kondygnacji przez obcą, ale bardzo dobrze wykonującą swoje obowiązki ekipę? Jak to tak na dobrą sprawę wygląda ?


Murarz też musi wiedzieć do robić


Jeśli właściciel domu będzie ociągał się z dostarczaniem papierów dotyczących wizji samego budynku to i nawet najlepszy murarz w takowej sytuacji nie będzie miał nic do powiedzenia. To właśnie oni uznawani przez wielu za osoby, które dostają wiadomości i układają bezmyślnie, właśnie muszą robić to wszystko przemyślanie. Inaczej może się okazać, że nasz murarz oszaleje i po prostu robić nie będzie. Co to będzie oznaczało dla całej budowy? Wszelkie konflikty wewnętrzne, czy też zewnętrzne będą powodem wielu szkód dla naszej budowy. Tak to właśnie jest, że nawet najlepsi fachowcy bez odpowiednich papierów w XXI wieku po prostu wymiękają i nie dają rady robić tego wszystkiego sami. Jak zatem powinna wyglądać cała reszta, czy nie jest to tak, że to My powinniśmy zadbać o to.


Czas to pieniądz


Jak wiadomo nie od dziś w dzisiejszym świecie czas jest uznawany za największą wartość to właśnie on powoduje to, że ludzie nagle nie głoduję etc. To właśnie My powinniśmy się zatroszczyć o to, aby go nie marnować i aby to nie odbijało się na reszcie świata, bo czasami musimy myśleć nie jako jednostka, ale jako cała społeczność ludzka.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj