Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Budowa bez kierownika?

Budowa bez kierownika?

23:20:14 10/04/2015

Każda budowa potrzebuje swojego Pana lepiej, lub gorszej wyszkolona, jednak co zrobić gdy na naszej budowie są sami fachowcy i to naprawdę dobrze wykonujących swoją robotę, czy oni wtedy sami mogą być dla siebie kierownikami?


Tak i nie


Mogą oni być jak najbardziej dla siebie szefostwem, ale niestety tak staje się bardzo rzadko, że to właśnie pracownicy pracują nad sobą i skrupulatnie wykonują to co im się powierzyło. Najczęściej jednak jest tak, że po prostu nie mamy takowej możliwości. Co zatem robić? Czy mając nie dużo rzeczy do roboty takowi robotnicy po prostu się rozmyślą i nie będą robić tego co im się przykazano i to za co im się płaci? Tak to właśnie wszystko wygląda?


Grupa, okey, ale potrzebna jest osoba, która wyjdzie ponad innych


To jest bardzo ważny element, czyli po prostu w takowej ekipie musi się wyłamywać i robić z siebie dowódcę drużyny. Wtedy ona pracuje o dużo szybciej. Tylko de facto w takowych sytuacjach według mnie opłaca się brać grupę ludzi, która to po prostu nie ma szefa, który będzie wszystkich tych fachowców przypilnuje tak jak to wyglądać powinno. Czy zatem warto brać takowe grupy ludzi? Zależy oczywiście wszystko od ilości wykonanych dobrych robót w danym przeciągu czasu, bo nie o to chodzi, żeby na fachowcach oszczędzać, ale żeby oni bardzo szybko pracowali i dobrze.


Co zatem wybierzesz, dobrą ekipę bez wodza, czy też słabszą z kierownikiem, który to będzie nadzorował prace? To już rzecz jasna zależy od Ciebie, bo to będzie twój dom, który będziesz po prostu budować najprościej w świecie.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj