Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Czy warto budować duże domy?

Czy warto budować duże domy?

23:20:29 10/04/2015

Budowanie dużych domów jest bardzo ważną domeną, dlatego też mało kto robi to naprawdę dobrze. Załóżmy zatem, że mamy określone środki na budowanie domu. Czy lepiej zbudować mniejszy bliżej miasta, czy też jakiś skupisk bloków gdzie znajdziemy również galerie handlowe itp., czy lepiej osiedlić się gdzieś z dala od cywilizacji i po prostu wybudować sobie go większego, bo będzie nas na to stać. Jak powinien wyglądać dla nas wszystkich idealny kompromis, przecież dobrze wiemy, że po prostu duże domy to też nie jest jakaś świetna sprawa, bo mamy wtedy większe opłaty za ogrzanie, większe opłaty tak w sumie za wszystko.


Pracujesz, to miasto !


No właśnie jeśli jesteś jeszcze w wieku na przykład 30 lat, to najlepszym wyjściem byłoby po prostu zbudowanie swojego domu blisko jakiejkolwiek aglomeracji. Dlaczego tak? Bo na przykład dojeżdżać do pracy przeszło 1 godzinę to trochę wkurzające zajęcie. Tym samym musimy tego unikać jak ognia. Jeśli to dla nas nie przeszkoda i po prostu lubimy dojeżdżać tak długo to i tak radziłbym po prostu zainwestować sobie w jakąś lepszą lokalizację, bo mimo wszystko będziemy tak dojeżdżać, nie przez jakąś chwilę tylko przez lata, a nasze poglądy na takowe tematy mogą się diametralnie zmienić i się okaże, że niestety nie udało się nam osiągnąć z naszym domem tego co aktualnie będziemy oczekiwać, bo przecież domy się nie przenoszą z miejsca na miejsce.


Emerytura? Wieś!


Tak to właśnie w tym momencie powinniśmy się przenieść na wieś. Dlaczego? Bo życie tam w powolniejszym tempie jest o dużo bardziej przyjemne niż w przypadku miasta. Mamy tam najczęściej bardzo fajne widoki.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj