Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Malowanie dachów w lato, na co uważać

Malowanie dachów w lato, na co uważać

23:21:57 10/04/2015

Malowidła na dachach istniały od zawsze, jednakże dziś nie będzie mowy o starodawnym trendzie w niektórych kręgach kulturowych, ale o zwykłym poczciwym malowaniu dachu na jeden jedyny kolor. Jak to jest z firmami, które takowe rzeczy obsługują? Ile kosztuje dobra farba na nasz dach, która tym samym nie przemoknie? Na te i wiele więcej innych pytań postaramy sobie dziś w tym wpisie odpowiedzieć tak więc do dzieła !


Rozwaga w lato


Jeśli decydujemy się na malowanie naszego dachu na ciemny kolor w lato to fajnie by było zapewnić pracownikom na wysokościach jakieś picie dodatkowe itd. Przecież w skrajnych warunkach takowy pracownik może dostać udaru mózgu, czy też może zemdleć co następnie będzie skutkowało w bardzo wielu przypadkach wypadkiem. Wypadek takowy na takich pracach jest bardzo niepożądany, bo najczęściej nie kończy się na złamanej nodze, a sprawa idzie znacznie dalej... Bardzo fajną sprawą jest zakazanie prac w skrajnym cieple, ale to oczywiście są koszta, na które nas najczęściej nie stać, ale i tak inną ostrożność można zachować.


Nie przyjmuj byle kogo


Nie warto brać pierwszej lepszej taniej firmy, którą napotkamy na swojej drodze. Może się okazać, że wykonane przez nie usługi, albo będą źle zrobione, albo po prostu pracownicy będą się wygłupiać. Nikt raczej nie chce, aby na jego dachu ktoś sobie nogę połamał, albo nawet zginął? No właśnie takowe piętno zostanie na domu do końca jego istnienia. Tak więc bardzo ważne jest, żeby dopłacić te parę groszy i nie użerać się z pracownikami.


Głosuj (0)

budowaxx

[Powrót] Komentuj